قوانین و مقررات

پارس پروژه همواره می کوشد تا با رویکردی حرفه ای به طراحی ها و نگاهی صنعتی به آنها و همکاری با تیمی متخصص و با تجربه زمینه ساز تحول صنعتی در کشور باشد. مطالعه دقیق موارد زیر جهت استفاده درست و بهینه از خدمات پارس پروژه ما را دررسیدن به این هدف یاری می‌کند.

ورود کاربران به وب‌سایت پارس پروژه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین است. توجه داشته باشید که ثبت هرگونه تراکنش مالی در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پارس پروژه از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پارس پروژه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی‌که هر زمان در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط فروش این فروشگاه تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اقدام نماید.

ثبت اطلاعات مشتریان

مشتری موظف است در هنگام ثبت‌نام و یا ثبت سفارش، مشخصات شخصی شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن تماس (تلفن همراه و تلفن ثابت با پیش شماره شهرستان) خود را با کیبورد فارسی به‌دقت وارد کند. همچنین ايميل و شماره تماس ثبت‌شده می‌بایست معتبر باشد تا بتوان در مواقع لزوم با مشتری تماس گرفت. بدیهی است درصورتی‌که اطلاعات مندرج در حساب كاربري مشتری صحيح نباشد، ‌مسئولیت هرگونه ناهماهنگی بر عهده مشتری خواهد بود.

خاطرنشان می‌گردد پارس پروژه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

با توجه به اینکه پارس پروژه، یک فروشگاه آنلاین می‌باشد، هنگامی‌که شما از خدمات آن استفاده می‏‌کنید و یا سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به‌صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و درصورتی‌که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه به‌صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تائید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

 

نحوه ثبت سفارش

دریافت و ایمیل سفارش‌ها منوط به ثبت و تکمیل سفارش در وب‌سایت فروشگاه می‌باشد. ازاین‌رو ثبت سفارش تلفنی خارج از حیطه اختیارات فروشگاه خواهد بود. شایان‌ذکر است به سفارش‌ها ثبت‌شده بدون تکمیل مراحل پرداخت و رسیدن به وضعیت «پرداخت تائید شده» (پرداخت به هر نوع که در فروشگاه قیدشده باشد) رسیدگی نمی‌گردد.

 

روش‌های پرداخت

پرداخت مبلغ خدمات به صورت پرداخت آنلاين مقدور می‌باشد كه در زمان ثبت سفارش قابل‌مشاهده است.

پیگیری سفارش‌ها

بعد از پرداخت می توانید جزئیات سفارش خود را مشاهده کنید و محصولات را از طریق پروفایل کاربری دانلود کنید.

 

خدمات پس از فروش:

پارس پروژه می کوشد تا در تمامی مراحل ساخت با مشتریان همکاری کند. همچنین برای ارتباط بهتر و ارتقا سطح پروژه ها از انجمن استفاده خواهد شد. 

  

سیاست قیمت‌گذاری:

قیمت‌های درج‌شده در سایت بر اساس نوع پروژه، دشواری و میزان نفر ساعت هزینه شده برای پروژه هاست.

شرایط استفاده از خدمات فروشگاه:

خریدار متعهد می‌گردد بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران از خدمات فروشگاه استفاده نماید، مسئولیت هرگونه استفاده غیرقانونی از اقلام ارائه‌شده در وب سایت فروشگاه متوجه خریدار بوده و در صورت نیاز به مجوز برای استفاده از یک کالای خاص، خریدار می‌بایست شخصاً نسبت به دریافت مجوزهای لازم از مراجع ذی‌صلاح اقدام نماید.

تغییر شرایط و قوانین:

حق تغییر شرایط و قوانین در هر زمان برای فروشگاه محفوظ می‌باشد، بدیهی است پس از تغییر شرایط و قوانین نسخه جدید از طریق وب‌سایت فروشگاه در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.